EKO logicznie

Proponowane rozwiązania

Pompy ciepła

Pompy ciepła są energooszczędnym rozwiązaniem, które znacząco obniża koszty ogrzewania i chłodzenia, wykorzystując odnawialne źródła energii z otoczenia, takie jak powietrze, woda czy grunt. Ich wszechstronność sprawia, że mogą być stosowane zarówno w nowo powstających budynkach, jak i w ramach modernizacji istniejących systemów grzewczych.

Fotowoltaika

Panele fotowoltaiczne pozwalają na produkcję czystej, odnawialnej energii elektrycznej, co znacząco redukuje rachunki za prąd i wpływa na ochronę środowiska poprzez zmniejszenie emisji dwutlenku węgla. Ponadto, inwestycja w panele fotowoltaiczne może zwiększyć wartość nieruchomości i oferuje możliwość uzyskania różnych ulg podatkowych i dofinansowań.

Izolacja

Termomodernizacja znacząco poprawia efektywność energetyczną budynku, co prowadzi do znacznych oszczędności na kosztach ogrzewania i chłodzenia domu czy miejsca pracy. Zwiększa komfort termiczny wewnątrz pomieszczeń, eliminując problemy z przeciągami, wilgocią i chłodnymi ścianami. Pozyskaj nawet 135 000 PLN dofinansowania na swój dom czy zakład pracy.

Bezzwrotne wsparcie

Wybierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie dofinansowania Twojej inwestycji. Do dyspozycji mamy dwa programy ogólnopolskie i jeden lokalny – opolski. Wsparcie dotyczy zarówno istniejących jak i nowobudowanych domów. Nie musisz martwić się formalnościami. Przygotujemy dla Ciebie wszystkie wnioski.

POMPA CIEPŁA
50000 PLN
DOCIEPLENIE
50000 PLN
FOTOWOLTAIKA
10000 PLN

Proponowane marki

Wspólnie z partnerem Spec Instal mamy dla Ciebie wyłącznie produkty i rozwiązania topowych marek. W przypadku pomp ciepła i kotłów na pellet są to urządzenia z listy ZUM czyli dopuszczone w programie „Czyste Powietrze”. Spec Instal, jako autoryzowany przedstawiciel oraz serwis poniższych marek, gwarantuje stałą opiekę serwisową zarówno w trakcie obowiązywania jak i po wygaśnięciu gwarancji. 

+48 606 305 059

biuro@lokalum.pl

© 2024 lokalum